Κ.Ο.Μ.Α.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Κ.Ο.Μ.Α.

Κοινωνική Οργάνωση Μαζικής Αποδέσμευσης


2 απαντήσεις

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    ThanosM
    ThanosM


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
    Τόπος : Υμηττος

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?  Empty Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    Δημοσίευση  ThanosM Κυρ Ιαν 30, 2011 3:30 pm

    Ρε παιδια εχω παρατηρησει κατι τον τελευταιο χρονο περιπου που εχω αρχισει να ψαχνομαι σε αυτα τα θεματα:
    Δεν ειναι ΠΟΛΥ περιεργο οτι πληροφοριες για χρεη, λεσχη bilderberg, μασωνους κλπ κλπ βρισκονται παντου στo Internet???
    Εμενα μου φαινεται πολυ παραξενο οτι αναφερονται ονοματα πολλων και γνωστων και μαλιστα δεν ειναι ιδιαιτερα δυσευρετες πληροφοριες. Πιστευω οτι αν ηθελαν δεν θα υπηρχε τιποτα να βρεθει.
    Ειναι λιγο υποπτο αυτο. scratch
    ντικο
    ντικο


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?  Empty Απ: Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    Δημοσίευση  ντικο Τετ Μαρ 02, 2011 11:24 am

    εχεις απολυτο δικιο το ολο θεμα ειναι μια φανφαρα για να αποπροσανατολιζει τον κοσμο απο το κινημα.

    Επισης αυτες οι "συνομοσιολογιες" εχουν και αλλο στοχο, να δημιουργισουν ενα αισθημα μοιρολατριας και ηθελημένης κατωτεροτητας.

    για αυτο καταληγω στο οτι ειναι ανουσιο να ασχοληθουμε με τους illuminatis και την νεα ταξη πραγματων. δεν υπαρχουν αυτα
    ThanosM
    ThanosM


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
    Τόπος : Υμηττος

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?  Empty Απ: Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    Δημοσίευση  ThanosM Τετ Μαρ 02, 2011 1:48 pm

    Κοιτα καποια απο αυτα μπορει να συμβουν, αλλα γενικα εχεις δικιο.
    Πιστευω οτι κατι ακομα πιο μεγαλο απο αυτα που ακουμε κρυβεται.
    Ειναι σχεδον αδυνατο (κατα τη γνωμη μου) να βλεπουμε και ακουμε σε ολα για αυτες τις συνωμοσιες. Δεν πιστευω οτι οι ανθρωποι με την νοημοσυνη να δημιουργησουν τετοια σχεδια (αλλα γνωστα και αλλα απο υποθεσεις) να εχουν ενα τοσο μεγαλο ψεγαδι. Η μονη λογικη απαντηση, υποθετικα μιλωντας, ειναι οτι ηθελαν να μας αφησουν επιλογες, αλλιως αποκλειεται να εχουν διαρρευσει τοσα πολλα.(Παρεκτραπηκα ελαφρως)
    ντικο
    ντικο


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?  Empty Απ: Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    Δημοσίευση  ντικο Τετ Μαρ 02, 2011 1:52 pm

    εχεις δικιο οντως καποια απο αυτα μπορει να ελαβαν χωρα στο παρελθον αλλατο θεμα κατα την αποψη μου δεν ειναι να "κλεγομαστε" για αυτους και τι θα κανουμε για να μην μας κυβερνανε αλλα να αφαιρεσουμε την εξουσια απο πανω τους
    ThanosM
    ThanosM


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011
    Τόπος : Υμηττος

    Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?  Empty Απ: Μασωνοι,συνομωσιες, λεσxη Bilderberg---->Πως ξερουμε γι'αυτους?!?!?!?

    Δημοσίευση  ThanosM Παρ Μαρ 04, 2011 12:21 am

    συμφωνω απολυτα

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 01, 2024 11:11 pm